Hall of fame autorijschool Emiel

Geplaatst op door

Onderstaande geslaagden voor hun rijbewijs zijn stuk voor stuk toppers! Wij hebben natuurlijk netjes toestemming gevraagd voor de foto’s. Je ziet daarom een greep uit onze geslaagden. Je bent namelijk niets verplicht, maar als je het leuk vindt, zetten we je heel graag in het zonnetje. Je hebt het verdiend!

Tussen de superblije foto’s door lees je wat leerlingen van de rijlessen vonden.

Marlies heeft haar rijbewijs gehaald op 08-02-2019

Elise heeft haar rijbewijs gehaald op 29-01-2019

Dena heeft haar rijbewijs gehaald op 13-12-2018

Bart heeft zijn rijbewijs gehaald op 6 November 2018

Fleur (trekker en koe)heeft haar rijbewijs gehaald op 20-07-2018

Ichelle heeft haar rijbewijs gehaald op 06-07-2018

Damon gehaald op 05-07-2018

Marlotte Oud Rijbewijs gehaald op 2 Juli 2018

 

Luna Arenz rijbewijs gehaald op 31 Mei 2018

De super tweeling Dewy en Romy hebben het gehaald op 9 Mei 2018

Tom (super) de Jong heeft zijn rijbewijs gehaald op 23 Februari 2018

Michael de Hoop heeft zijn rijbewijs gehaald op 26 Maart 2018

Anouk Pronk heeft haar rijbewijs gehaald op 12 Februari 2018

Alessia Delia Borgo gehaald op 04 Oktober 2017

Nadine Bergsma uit t’ Veld.Geslaagd op 4 december 2017 in de eerste keer.

Yalou Reinderts

Yalou Reinderts

 

Mijn hele rijopleiding even enthousiast geweest. Emiel is erg geduldig. Al gaat het even wat minder, hij geeft je het gevoel dat je het kan. Ontspannen sfeer in de auto, altijd zacht radiootje aan en flauwe grappen horen er een beetje bij. Daarnaast ook goeie korting gekregen omdat ik bij dansschool GottaMove zit (altijd mooi meegenomen). Nadat ik geslaagd was nog regelmatig contact met Emiel. Autorijschool Emiel Mulder is een aanrader!  Maarten Feldkamp

 

Quinten Bres

Quinten Bres

Quinten Nijssen

Quinten Nijssen uit Uitgeest

 

 

De eerste rijles stapte ik in de auto bij de altijd vrolijke Emiel. Eerst stelde hij me wat vragen, om me wat beter te leren kennen. Daarna gingen we over op het gene waar ik voor was gekomen en dat is natuurlijk auto tijden. Hij legde me wat uit over de auto, je kent het wel schakelen, sturen etc. Toen zei hij “rij maar weg”, en ik dacht bij mezelf “nu?”. Maar al snel bleek dat het allemaal moeilijker lijkt dan dat het soms is. De eerste les gingen we het meest oefenen met sturen, eerst moest ik dat onder de knie krijgen wil ik de weg op kunnen.
De tweede rijles woensdag 13 januari, gingen we een stapje verder we gingen al wat hogere snelheids wegen op en moesten al veel meer doen met het schakelen, eerst even wennen maar daarna begin je het te snappen.
Het is in iedergeval nooit saai in de auto bij Emiel, en leert je stap voor stap hoe je moet auto rijden. Wat mij betreft waren dit toplessen! – Quinten Nijssen

 

Esther en Sarah Hiemstra

Esther en Sarah Hiemstra – dubbel feest!

Luka Hink

Luka Hink

 

“Positieve ervaring: ik vond het altijd heel fijn met Emiel in de auto. Hij legde goed uit en gaf me een veilig gevoel. Heb veel van hem geleerd!” – Lisa van Rijck

 

Lesly Kamp

Lesly Kamp

Marjolein Suidgeest

Marjolein Suidgeest

Evert van Dijk

Evert van Dijk

 

“Super aardige instructeur die het beste met je voor heeft.” Jeffrey Talboom

 

Geslaagd 12 januari 2016

Tim de Hart uit Heerhugowaard

Maarten Feldkamp Geslaagd in 1 keer

Maarten Feldkamp

Naduah Nijssen geslaagd in 1 keer

Naduah Nijssen

 

“Ik heb altijd met plezier lessen gevolgd bij Emiel. Zijn humeur was altijd top en kreeg zijn volle aandacht.Emiel zag altijd goed waar het fout ging zodat we dat konden aanpakken. Nu rijd ik lekker alleen rond in de auto en dat gaat goed. Heel erg bedankt Emiel!” – Belle Schat

 

Evelyn Schoon geslaagd in de tweede keer

Evelyn Schoon

Mark Metzelaar geslaagd in 1 keer

Mark Metzelaar

 

“Ik vond Emiel een fijne leraar, hij legde dingen altijd duidelijk uit en bleef je pushen totdat je alles goed onder de knie had. Maar naast het leren was er ook altijd ruimte voor gezelligheid, van grapjes tot gekke stemmetjes, het was nooit saai in de auto.” – Lena Bes

 

Lynn Bakker uit Zuid Scharwoude 2 Juni geslaagd in de eerste keer met een Faalangst examen.

Lynn Bakker uit Zuid-Scharwoude

Super dame uit Obdam

Jesca Boots uit Obdam!

Stijn Hoogstadt uit Alkmaar 26 Mei geslaagd in de eerste keer.

Stijn Hoogstadt uit Alkmaar

 

Ik vond het een fijne rijschool. Het was een opleiding op mijn eigen niveau en snelheid. Hij houdt rekening met jouw eigen ontwikkeling en zorgt voor een goed zelfvertrouwen, soms kan de instructeur wel beter opletten met wat hij zegt. – Stijn Hoogstad

Reactie van Emiel: Stijn, dankjewel voor je verbeterpunt! Je bent een topper!

 

Celine Tesselaar 17 jaar en op 1 Juni haar rijbewijs gehaald in de eerste keer.

Celine Tesselaar, 17 jaar en op 1 Juni haar rijbewijs gehaald voor 2ToDrive!

Joey Blekker uit Oudkarspel geslaagd voor zijn rijbewijs op 25 Februari 2015

Joey Blekker uit Oudkarspelm geslaagd voor zijn rijbewijs op 25 Februari

 

“Ik ben in 1 keer geslaagd en heb dat allemaal te danken aan Emiel! Ik was heel blij met hem als instructeur en hij heeft mij veel geleerd!” – Inez Molenaar

 

Waarom de hall of fame?

Wat zijn we trots op al onze leerlingen! Zij hebben hun rijbewijs gehaald, en jij kunt dit ook. In de hall of fame van alle leerlingen die na hun rijlessen in Heerhugowaard, Alkmaar, Oudkarspel, Warmenhuizen, Broek op Langedijk, Noord-Scharwoude en Zuid-Scharwoude hun rijbewijs haalde, maken we geen onderscheid. Dat wil zeggen: we zetten er niet bij of je je rijbewijs in één keer of in drie keer haalde. Het is namelijk veel belangrijker dat je het hebt gehaald, of je nu wel of geen faalangst had (of de kriebels… of dat je misschien de koelste kikker ooit was). Kortom… namens autorijschool Emiel Mulder:

Van harte gefeliciteerd met je rijbewijs!

En nu veel veilige kilometers maken zodat je een topchauffeur blijft.